Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Similar topics
En son konular
» Nicole'ün Çalıştığı Prodüktörler
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 6:24 pm tarafından La veen

» Nicolata Bahçesi
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 6:21 pm tarafından Nereid

» Katy Perry Rolling Stone Dergisine Kapak Oldu!
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 9:16 pm tarafından Sugarfall

» Britney Billboad Pop Chart'ta Madonna'yı Geçti
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 9:15 pm tarafından Sugarfall

» Enrique Iglesias Gerçekleşemeyen İşbirliği Hakkında Konuştu!
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:28 pm tarafından Sugarfall

» Fuse:Tüm Zamanların En Ateşli 100 Klibi!
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:27 pm tarafından Sugarfall

» Resmi I Wanna Go Single Kapağı!
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:27 pm tarafından Sugarfall

» Britney Spears - I Wanna Go [VEVO]
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:24 pm tarafından Sugarfall

» Cheryl Cole
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeÇarş. Haz. 22, 2011 9:21 pm tarafından Sugarfall

En çok konu başlayanlar
Sugarfall
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! I_vote_lcapNicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! I_voting_barNicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! I_vote_rcap 
La veen
Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! I_vote_lcapNicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! I_voting_barNicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! I_vote_rcap 
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
En aktif konular
Nicolata Bahçesi
Glee Beyaz Perdeye Mi Aktarılıyor ?
Casualty Sözleri ve Türkçe Çeviri
Everybody Sözleri ve Türkçe Çeviri
AmenJena Sözleri ve Türkçe Çeviri
Amy Winehouse Konseri İptal
Killer Love Dönemi Liste Durumları

Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk!

YazarMesaj
Sugarfall
Öğreniyorum
Öğreniyorum
Sugarfall

Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Empty
MesajKonu: Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk!   Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 1:26 pm

Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk! 251112_195844953796701_193173757397154_517538_4902877_n
Şuan Her Majesty and the Wolves'da söyleyen Kimberly, eski grup arkadaşı Melody ile gurur duyduğunu söyledi. Range Rover Wimbledon öncesi partide, Kimberly: '' Nicole ile hiç konuşmadım, bu yüzden o ve X Factor ile ilgili olanlardan hiç haberin yok.'' dedi.

''Ama son zamanlarda Melody'yi çok görüyorum. Bu sıralar sürekli ''Popstar to Operastar''a gidiyorum ve onu izliyorum, harika gidiyor.''

''Bu haftaki şova da gidiyorum çünkü provalara katıldım ve ona destek oldum. Nicole'ü gidip görecek miyim? Hiç sanmıyorum.''

Nicole Ve Kimberly'nin Arası Bozuk!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nicole ''Sabırsızlanıyorum!''
» Nicole Scherzinger - Whatever U Like
» Nicole Scherzinger - Come To Me